Меню

Система НАССР VS Українські супермаркети

Система НАССР VS Українські супермаркети

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. З 20 вересня 2017 року вступили у дію вимоги Закону "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів". Це означає, що вимоги системи НАССР повинні бути запроваджені підприємствами, які провадять діяльність з харчовими продуктами. УНН вирішив поцікавитися, як новації українського законодавства зустрічають вітчизняні супермаркети, та чи скоро нововведення, спрямовані на гарантування якості продуктів, відчують на собі споживачі.

Редакція скерувала запити до низки торгових мереж, в яких просила повідомити, чи застосовують вони у своїй роботі принципи НАССР (система здійснення контролю у декількох ключових “точках” (етапах) виробництва продукції з метою гарантування її якості і безпечності). З’ясувалося, що деякі мережеві магазини запроваджують НАССР у тестовому режимі, а деякі, як запевняють, вже працюють на засадах системи “наповну”.

Так, у тестовому режимі НАССР працює в мережі магазинів "Фора". У компанії запевнили, що остаточне затвердження системи буде здійснено найближчим часом.

"На сьогодні по всій мережі магазинів "ФОРА" впроваджені програми - передумови НАССР у тестовому режимі, валідацію і остаточне затвердження створених програм буде здійснено найближчим часом", - повідомили у ТОВ "ФОРА".

 

У компанії "Ашан" зазначили, що система НАССР задекларована у них на більшості об'єктів.

"Компанія “Ашан” повністю розробила документацію щодо впровадження НАССР для магазинів та логістичних складів, провела навчання та впровадження. Наразі система НАССР задекларована на більшості наших об'єктів за результатами внутрішніх і зовнішніх аудитів", - повідомили в мережі.

У "Варус" (ТОВ "ОМЕГА" - ред.) теж розповіли, що працюють над запровадженням процедур НАССР.

"У зв’язку із прийняттям ВР України законопроекту щодо гармонізації законодавства України та ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів та з метою вдосконалення діяльності ТОВ "ОМЕГА" на підприємстві розробляється та впроваджується система управління якістю та безпечністю харчових продуктів. Використовуються постійно діючи процедури, які базуються на принципах НАССР", - зазначили у компанії.

Разом з тим, у мережах супермаркетів “Сільпо” і “Метро” запевнили, що в них НАССР вже застосовується повноцінно.

"Мережа супермаркетів "Сільпо" впровадила і застосовує систему безпечності харчової продукції, що заснована на принципах НАССР. Наявність діючої системи дозволяє забезпечувати наших гостей безпечною і якісною продукцію", - повідомили у "Сільпо".

“Система HACCP застосовується в Компанії МЕТRО та є надійним захистом споживача”, - наголосили у “МЕТРО”.

 

Прокоментувати успіхи вітчизняних супермаркетів у запровадженні нових стандартів УНН попросив експерта, голову “Союзу споживачів України” Максима Несміянова, який чи не щодня із колегами та журналістами проводить рейди по торгових точках у різних містах. На жаль, кожен такий рейд завершуються вилученням значної кількості простроченої та неякісної продукції.

 

2

 Тож М.Несміянов пояснив, що запровадження системи НАССР, на жаль, українськими магазинами здійснюється переважно “на папері”.

“Супермаркети НАССР то запровадили, однак там є одне “але”. Як правило, після перевірки тими органами, що видавали супермаркету свідоцтво НАССР, проблеми нікуди не діваються: нестача персоналу, досить сумнівна кваліфікація співробітників і людський фактор, який ніхто не скасовував.

Тобто, на підприємствах, які запровадили цю систему, проблеми лишилися старі”, - сказав він.

В.Несміянов нагадав, що система НАССР передбачає відповідальність за якість товару не лише супермаркетів, але, в першу чергу, і виробників продукції.

“Саме тому принципи НАССР мають бути втіленні в життя по всьому ланцюгу: виробник – постачальник – продавець”, - додав він.

 

Таким чином, сподіватися на швидке покращення якості продуктів харчування у вітчизняних торгових мережах, на жаль, не доводиться. І прийняття відповідних законів – у нашому випадку – це навіть менше, аніж півсправи. Зауважимо, що напередодні окремі експерти прогнозували можливість формального підходу підприємців до реалізації принципів НАССР.

За словами нардепа Сергія Тригубенка, аби уникнути тільки “паперового” втілення реформи – із нею не варто поспішати.

 

тригубенко

 "З моєї точки зору поспішати у такому важливому процесі не варто. Щоб не звести все це до формальності і папірців. Адже, насправді, не держава має нести відповідальність за продукцію, за її якість і безпечність, а саме її виробник. Тому лише свідоме запровадження НАССР стимулюватиме розвиток підприємств та здорову конкуренції між ними," – зазначив він.

Нагадаємо, що наступний (другий) етап запровадження НАССР в Україні має завершитися до 20 вересня 2018 року. Він передбачає, що система повинна запрацювати на підприємствах, котрі провадять діяльність із харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження. Йдеться про готову продукцію.

І третій етап реформи (із запровадження стандартів НАССР на малих потужностях) має запрацювати до 20 вересня 2019 року.

Додамо, що Держпродспоживслужба вже місяць як уповноважена на проведення перших перевірок підприємств на предмет запровадження НАССР.